Rundale camping

 Treileru, kemperu un telts vietas Lielupes karstā. Varam uzņemt līdz 20 kemperus un neierobežotu skaitu telts vietu.Tajā atrodas servisa ēka, kurā ir tualetes, dušas un pašapkalpošanas virtuve. Ir veļasmašīna, elektrības pieslēgumi, piknika vietas. Pilna servisa kempings treileriem un kemperiem. Kempingā pieejams Wi-fi.

We offer places for caravans, tent and campers. In the campsite is located service building with toilets, showers and a self-service kitchen.  This is full service camping for campers and caravans. Free Wi-fi.

Gājējiem draudzīgs kempings!

2021.gada jūnijā kempings ir saņēmis zīmi “Gājējam draudzīgs” (Hiker-friendly). Tā tiek piešķirta tūrisma pakalpojumu sniedzējiem Baltijas valstīs. Tā parāda, ka mšus kempings saprot un respektē kājāmgājēju vajadzības, ka šeit viņi ir gaidīti.

“Rundale camping”piedāvā kājāmgājējiem būtiskus un nepieciešamus pakalpojumus: informāciju par maršrutu, dzeramo ūdeni, pirmās palīdzības aptieciņu, elektroierīču uzlādi, naktsmītnē ir iespēja izžāvēt slapjās un izmazgāt netīrās drēbes, zābakus un citu ekipējumu.

 

Vasaras ceļotāja atsauksme:

“Mans šīs vasaras piedzīvojums sākās Bauskā ar pils apskati. Tālāk ar kanoe laivu devos brīnišķigi skaistā braucienā no Bauskas līdz Rundāles kempingam. Šeit nakšņoju teltī. Viss nepieciešamais ir servisa ēkā. Mūsdienīgas un īpaši tīras sanitārās telpas. Ja nepieciešams, var izmazgāt veļu.

Nākošās dienas rītā ar kājām devos apskatīt Rundāles pili un skaito dārzu. Kempingā izvietotajos materiālos redzēju, ka iespējams aiziet līdz Mežotnes pilskalnam. To es arī darīju. Atpakaļceļā uz Bausku škērsoju Lielupi pa gājēju titltiņu. Vakarpusē biju Bauskā.

Iesaku šo maršrutu ģimenēm. Nevajag auto. Noteikti piemērots piedzīvojumam, atvaļinājuma pavadīšanai.

Rundale camping ir ļoti jauka vieta! Laivu noma, ir galdiņi pusdienu ēšanai, upē var peldēties, virtuvītē ir visi trauki, tējakanna, pannnas un katli. Atpūties, uzpildi ūdens pudeli un vari doties tālāk. Atsaucīgi saimnieki. Es iesaku!”